Çınar Kodlama

Bestcode

Bestcode

Dokunmatik 10.4" Ekran

– IP65 korumalı paslanmaz çelik yıkanabilir su ve toz geçirmez kabin.

– Tcp/Ip Network – Usb – Rs232 bağlantı özellikleri.

– Kullanıcı dostu sembolik ekran ve rakiplerine göre çok farklı üstün özellikler içeren patentli farklılıklar!

Sarf Yönetim Sistemi

Japon mühendisliğinden ilham alınmış POKE-YOKE olarak ta bilinen mürekkep ve incelticinin yanlış hazneye konmasını engelleyen, akıllı sarf yönetim sistemi!

Bestcode

Her parçası %100 Amerika üretimi BESTODE markası sürekli gelişim, sürekli en iyisini sunma politikasını benimsemiş bir firma olup 25 yıllık bir sektör tecrübesi ile hareket etmektedir!

Clean Start

Patentli tam otomatik yıkama sistemi “CLEAN START” en zor şartlarda ve endüstriyel ortamlarda dahi 1 dakika içinde makineyi yazar duruma getirir.

+ Clean Start özelliğine ek olarak ani elektrik kesintilerinde meme (Nozzle) kapatma (Shutter) ünitesi ile en kaliteli ve yüksek performansta baskı imkanı sunar!

Code Faster

Çok hızlı hatlarda, 60.000 – 72.000 şişe saat baskı hızlarına Codefaster özelliği ile erişebilirsiniz!

EZTOUCH INTERFACE

Kolay kullanıma ve ezbere dayanmayan makine kullanıcı menüsü ile herkes tarafından kolayca anlaşılan ve kullanılabilen makine ekranı ve klavye!

SMART FILL

Kolay kullanıma ve ezbere dayanmayan makine kullanıcı menüsü ile herkes tarafından kolayca anlaşılan ve kullanılabilen makine ekranı ve klavye!

Trupoint

Saniyede 65.000 mürekkep damlasının sürekli ve aktif bir şekilde denetlenmesi ve otomatik olarak modüle edilmesi (Oto Modülasyon) 1 – 2 marka haricinde örneği halen hazırda olmayan bu özellik sayesinde sürekli en yüksek yazı ve baskı kalitesi!

Modülasyon ayarı yapmaktan bıktıysanız, sırf bu ayar yüzünden üretim kaybı yaşıyorsanız, hattınız bu ayar yüzünden üretime geç başlıyorsa, gelin görüşelim!

MÜREKKEP SİSTEMİ

4000 – 8000 Saatte bir değişen tek filtreden oluşan mürekkep sistemi.

– Düğmeye bas çıkar yenisini tak çalıştır. Bakım yaptırmak için servis çağırmaya son. Bu sebepten gereksiz yere planlı hat duruş hesaplaması yapmanız gerekmiyor. Filtrenin özelliği sayesinde mürekkep sistemine mikro parçacıklı toz ve ortamın havasında bulunan hiçbir kimyasal gaz ve veya sıvı girişi olmaz!