EVEREST 900

EVEREST 900

                                                                                                                                                                                                                                                 Everest 900 küçük karakterli mürekkep püskürtmeli yazıcı, hak ettiğiniz yeniliği ihtiyaç duyduğunuz sadelikle getiriyor. Yazıcının rakipsiz otomasyonu, başladıktan sonra saniyeler içinde hazır olmasını sağlar. Ink-Jet markalama endüstrisinde üretici bir firma olan Everest, her zaman müşteri talepleri doğrultusunda sürekli gelişim prensibi ile yenilikler sunmaya dikkat etmektedir. Gelişmiş üstün özellikleri ile piyasaya çıkan EVEREST 900 serisi renkli dokunmatik ekranlı ink-jet yazıcı, üretici ve son kullanıcıyı memnun şekilde bir arada tutan, gerektiğinde uçtan uca uzaktan bağlantıyla, telefon desteği ile veya gerçekten gerektiğinde yüz yüze servis hizmetini en basit ve en anlaşılır şekilde sunulmasına imkan veren bir cihazdır. Everest 900 ink-jet kodlama makinesi küçük karakter, logo, barkod, karekod, QR kod basmak için tasarlanmış, gözenekli, gözeneksiz, pürüzlü, pürüzsüz, dış ve içbükey ve hemen hemen her türlü yüzeye 360° her açıdan baskı yapabilir.


Mükemmel Dijital Baskı Devre Kontrol Sistemi

Tamamen "akıllı dijital" sistem menüsüyle, sıvı mekaniğini ve sistem durumunu otomatik olarak görüntüler. Bu, işlevsel bileşenler (pompalar, valfler, sensörler gibi) her biri, biriyle ilgili tüm önemli ve gerekli parametreleri içerir. 
Tüm bu işlem ve çalışma verileri, parametre ayarları, yazıcının her zaman en iyi durmda çalışması için operatör tarafından dijital olarak ve anında bir kaç tuş ile ayarlanabilir özelliktedir. Otomatik hata algılama sistemi, tüm olası ve oluşan yazıcı hatalarını dijital kullanıcı ekranında görüntüler; her arıza sinyali, otomatik olarak operatöre düzeltici eylem için öneriler sunar ve sorun gidermenin tam zamanında ve etkili olması için yönlendirme uyarılarını sürekli olarak sağlar.
Aktif Tam Otomatik Mürekkep Viskozite Ölçüm Sistemi  • Yazıcı, mürekkebin viskozitesini kontrol etmek için gelişmiş damlacık uçuş süresine ait (TOF = Time of Flight) elektronik ölçüm özelliğini kullanır. Yazıcı, mürekkep akış hızını sürekli izleyerek ve ortamdaki sıcaklık değişimini ortam sıcaklığına göre telafi eden otomatik bir kapalı devre döngü düzenlemesi kullanır ve aynı zamanda ortam sıcaklık değişikliği oranını da hesaba katarak her zaman mükemmel bir modülasyon ve baskı kalitesini garanti eder. Yeni viskozite kontrol sistemi, doğruluk açısından Endüstri 4.0 öncesi eski nesil yazıcıların tüm tank hacimli, top kullanan visko metrelerden çok daha kesin ve çok daha iyi performans verir.


  • Uzak Ekran Kontrolü
  • Bu hizmet müşterilerimize uçtan uca entegre, kişiselleştirilmiş ve güvenilir hizmetler sunar. Uzak ekran hizmet yelpazesi ayrıca akıllı yazıcı izleme sistemi ile desteklenir. Bu uzaktan arıza tespit özellikleri, son derece hızlı yanıt veren destek hizmetleri ve uzaktan yazılım yükseltme özellikleri ve diğer kişiselleştirilmiş hizmetler ile ayrıca cihaz haberleşme portlarına standart (opsiyonsuz) olarak entegre edilmiştir

Rakipsiz Yazıcı Kafa Performansı


  •  Everest 900 yazıcı kafa performansı, benzersiz 3 seviyeli meme anti-blokaj (donma ve tıkanma önleme TAB) işleviyle garanti edilir. 
Ayrı bir yıkama pompası, yazdırmaya başlamadan önce, yazıcının her açılışında meme ve geri dönüş hattının tamamını otomatik olarak yıkayarak temizler.
Uzun süreli kapanışlarda ters yıkama özelliği ile yazıcı kafadaki, meme göbeğindeki mürekkep ve akış yollarındaki kurumuş donmuş mürekkebi açma imkanı sunar. Oluşan atık sıvı, mürekkep sisteminde otomatik olarak geri dönüştürülür.
*Normal meme temizliği tamamen otomatiktir ve bu özellik, günlük bakımı açılış süresini ciddi oranda azaltır ve çalışma güvenilirliğini artırırken her zaman ters yıkama işlemine gerek duyulmaz.

Kolay Bakım
Kolay Sarf Değişimi

Yazıcı sistemi kolay servis ve bakım işlemlerini yapılabilecek şekilde modüler olarak tasarlanmıştır. Hatasız sıvı yerleştirme sistemi, yazıcının doğru sıvıyı kullandığı konusunda gönül rahatlığı sağlar. Sistem ayrıca kartuş seviyesini ve ekleme ile ilgili bilgileri de gözlemler.